Hikayemiz

1996 yılında kurulan Özgüneş çevrede yarattığı güven ve kaliteli hizmetiyle tanınmaktadır. Özgüneş Doğu Karadeniz başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışından müşterilerine toptan satış gerçekleştiren bir firmadır. 15 yıllık bir geçmiş üzerine kurulmuş olan Özgüneş, hırdavat malzemeleri satışıyla başlangıç yapmıştır. Günümüzde hırdavat ve lüks hırdavat ürünlerinin yanında elektrik, elektronik, züccaciye, kırtasiye, oyuncak, kozmetik, plastik ,saraciye gibi birçok kategoride ürün satışı yapmaktadır. Akçakale'de bulunan Özgüneş showroom' da, alanında uzman personeli ile birlikte bu ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Özgüneş, çalışanlarını aile olarak görür. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı vardır. Çalışan ve müşterilerinin istek, öneri ve şikayet bildirilerine her zaman açıktır. Kaliteli ve standartlara uygun hizmetler sunarak her zaman müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlar. Müşterilerine alışveriş sırasında, öncesinde ve sonrasında çeşitli kolaylıklar sağlar.

Kendisine, bulunduğu kuruma ve ülkesine fayda sağlamak isteyen bireyleri istihdam etmek, verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak, işbirliği ve dayanışma içinde olan bir çalışma ortamı yaratmak ve en kaliteli hizmeti müşteriye sunmak Özgüneş ailesinin en öncelikli amacıdır.

Misyonumuz

Bulunduğumuz çevreye ilham vererek çalışanlarımızla, iş ortaklarımızla ve müşterilerimizle verimli şekilde hizmetini sürdüren bir firma olmak. Kendini sürekli geliştiren, dinamik insan kaynağımızla profesyonel bir ekip çalışması içerisinde, güvenilir, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunarak maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik, İstihdam, üretkenlik, gibi sıfatlar söylenince ulusal alanda akla gelen ilk firmalar arasında yer almak. Hizmet verdiğimiz bölgelerde her bütçeye hitap edecek ürünleri müşterilerimize sunarak onların memnuniyetini sağlamak. Ürün çeşitliliğimizle her türlü ürün talebine karşılık verebilirken sürdürebilir karlılık oluşturmak.

İş Ortağımız Olmak İster Misiniz?

Siz de on binlerce ürün, ödeme kolaylıkları ve kaliteli hizmetten yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Neden Biz?

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Ekibimize katılmak istiyorsanız buradan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

E-Ticaret