Hikayemiz

Özgüneş olarak 1996 yılında birlik, beraberlik ve güven üzerine kurulmuş Karadeniz Bölgesi'nin en büyük toptan satış firmasıyız. On beş yıl süren esnaflık deneyimi üzerine kurulan firmamız müşterilerimiz ve çalışanlarımızla kocaman bir aile, bölgemiz için bacasız bir fabrika konumuna gelmiştir. Hırdavatçılık alanında ticarete başlayan Özgüneş, günümüzde onlarca ürün grubu ve 100.000’i aşkın ürün çeşidiyle hizmet vermektedir. Bölge esnaflarının tüm ihtiyaçlarına hitap eden ve ticaret yolunda destekçileri olan Özgüneş, fabrikaların gücünü bölgeye yaymak için müşterilerimize lojistik hizmeti de sağlamaktadır. Müşterilerimizin güncel ihtiyaçlarına hitap edebilmek için onlara daima yenilikçi adımlar ve pratik çözümler sunmakta, ticaret yolunda ürün ve hizmet kalitesinden kesinlikle taviz vermemekteyiz. Alanında başarılı ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla, insan gücünü topluluğa çekmek, istihdam sağlamak, ticaret verimini arttırmak, gelişime imkân tanımak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak ve en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak Özgüneş Ailesi olarak en büyük amacımızdır.

Misyonumuz

Topluma ve çevreye faydalı, etkin ve yüksek sorumluluk bilinci içerisinde çalışarak sürdürülebilir kârlılığı sağlamak. Kendini sürekli geliştiren dinamik insan kaynağımızla profesyonel bir ekip çalışması içerisinde, güvenilir, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunarak maksimum müşteri memnuniyetine ulaşmak.

Vizyonumuz

Bölgeye, esnafa, iş ortaklarına ve çalışma kadrosuna artı değer sağlayan; ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğun bilincinde, değerlerine sadık; güvenilir kalite yönetimi, yaygın hizmet ağı ve ürün çeşitliliğinde öncü; uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen dünya çapında bir tedarikçi firma olmaktır.

İş Ortağımız Olmak İster Misiniz?

Siz de on binlerce ürün, ödeme kolaylıkları ve kaliteli hizmetten yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Neden Biz?

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Ekibimize katılmak istiyorsanız buradan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Bayi Girişi